Gelin Yolu

Gelin Yolu Kiralama

Birçok farklı görünümde gelin ve damadın girişini ihtişamlı bir yere dönüştürecek farklı gelin yol modelleri bulunmaktadır. Tercih tamamen sizin düğün konseptinize bağlıdır. Ferforje, Ahşap, ağaç şamdan gelin yolu, büyük sütun gelin yolu, hilal giriş yolu gibi aklınıza gelebilecek şık gelin yollarımız vardır.Dilerseniz bu şekilde tercih ettiğiniz gelin yollarını farklı aksesuarlar ile değiştirebilirsiniz.
Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın, kına gecesi organizasyonlarında da gelin ve nedimelerin salona giriş yapacağı koridor şeklinde süsleme yapılan yere gelin yolu denir. Son dönemlerde gelin yolu süslemesi ve dekorasyonu büyük önem taşımakta. En özel gecelerine adım attıkları organizasyonda salona ilk adım attıkları yer de heyecanlarını yaşamaları açısından önemlidir.
Gelin Yolu Modellerimiz Yandaki kaydırmalı görsellerde bulunmaktadır.Konseptinize uygun istediğiniz gibi tasarlanmaktadır.

WhatsApp’tan Hemen Teklif Al

Kiralama Teklifi

Lütfen ilgili ürünü/hizmeti seçiniz.

Her türlü özel organizasyon talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

2000 yılında kurulan firmamız açılış ve düğün organizasyonlarıyla Doğum, nişan, doğum günü, bayi toplantısı ve her türlü kutlama ve eğlencenizi organize eder, isteğe göre dekorasyonlar yaparız.

Telefon:
0 (537) 593 5052
Çatalca, İstanbul
0 (212) 787 1011
E-posta:
info@ugurluorganizasyon.com