Hakkımızda

Hakkımızda

Uğurlu organizasyon bir düğün, davet ve organizasyon kuruluşudur.
2000 yılında kurulan firmamız açılış ve düğün organizasyonlarıyla Doğum, nişan, doğum günü, bayi toplantısı ve her türlü kutlama ve eğlencenizi organize eder, isteğe göre dekorasyonlar yaparız. Bu bir düğün salonu süslemesi, nikah şekeri, davetiye, tasarım ve baskısı olabilir. Bir eğlencenizde havai fişek gösterisi isteyebilir, çocuğunuzun doğum gününde bir palyoçoya ihtiyacınız olabilir.Daha nice aklınıza gelebilecek veya bizim size önerebileceğimiz farklı parti ve düzenlemeleri organize ederiz. uğurlu Organizasyon sizin için yaptığı çalışmalarla İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli illerinde çalışmalarına devam etmektedir. Ortaya çıkardığı başarılı işlerle bugün önemli bir müşteri portföyüne sahiptir. Başarı kriterinin müşteri memnuniyeti olması, siz değerli müşterilerimize A’dan Z’ye tüm organizasyonda hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Özel Günlerinizin önemini en iyi biz biliriz…

Misyon

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını, kendine güvenmesini ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak, katılımcı, adil ve demokratik bir yönetimle, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahip olmak.

Vizyon

Kurulduğumuz ilk günden itibaren gelişmeyi, büyümeyi ve paylaşmayı temel ilke olarak benimsemek, sektöründe yeni fikirleri hayata geçirme konusunda her zaman öncü, faaliyet gösterdiği optik sektöründe, elde ettiği konumu çok daha üst seviyelere taşımak, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olmak, sektörde lider firma konumuna yerleşmek.

PERSONELLERİMİZ

Uğurlu Organizasyon
default-team-profile

Şirketin menfaatleri için yönetimin bilgisi ve onayı dahilinde kararlar alır, sorumlular belirler, ve ilgili yöneticiler tarafından uygulatılmasını sağlar.

Uğur Karakaya

Genel Müdür
default-team-profile

Ben sizin en güzel gecenizde yada gününüzde organizasyonun sorunsuz geçmesini sağlar ve organizasyonunuzda çalışan personelin takibini yaparım.

Çetin Demirel

Koordinatör
default-team-profile

Sorumluluğu altında olan organizasyon işleri ile ilgilenir. İşe başlayacak kişilere yönelik oryantasyon eğitimlerinin verilmesini sağlar.

Seda Karakaya

Genel Koordinatör
default-team-profile

Ben sizin organizasyonlarınızda tüm ekibi kontrol eder gerektiğinde müdahele ederim organizasyonlarızda tüm ekibin sorumluluğunu üstlenip sizin organizasyonununuzun hayallerinizin üzerinde olmasını sağlarım.

Rıza Biçici

Ekip Sorumlusu
default-team-profile

Ben tüm çiftlerimiz ile birebir diyalog kurar onların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurum.

Müge Türkdoğan

Organizasyon Planlama
default-team-profile

Ben sizin organizasyonlarınızda en güzel görüntüleri full hd olarak çekmekle görevliyim.

Hüseyin Türker

Kameraman
default-team-profile

Ben sizin en güzel gününüzü dahada güzelleştirmek için araştırmalar yaparım. Aynı zamanda sizin en mutlu anınızda her zaman yanınızda yer alıp, organizasyon anında sahada görev alırım.

Seray Otlatıcı

Etkinlik Koordinatörü
default-team-profile

Ben sizin organizasyonlarınızda organizasyon anında en güzel gününüzün sorunsuz geçmesi için her şeyi yaparım.

Ahmet Güneri

Saha Sorumlusu
20

Yıllık Tecrübe

100

Personel

854

Organizasyon

426

Mutlu Çift

MÜŞTERİ YORUMLARI

Uğurlu Organizasyon

2000 yılında kurulan firmamız açılış ve düğün organizasyonlarıyla Doğum, nişan, doğum günü, bayi toplantısı ve her türlü kutlama ve eğlencenizi organize eder, isteğe göre dekorasyonlar yaparız.

Telefon:
0 (537) 593 5052
Çatalca, İstanbul
0 (212) 787 1011
E-posta:
info@ugurluorganizasyon.com